Upratovanie nehnuteľností na "kľúč"

Radi by ste mali pri nasťahovaní sa do Vášho nového vysnívaného bývania uprataný, čistý a voňavý domov a to všetko bez námahy? My by sme Vám k tomu veľmi radi dopomohli.

Predstavujeme Vám našu novú službu v rámci poskytovania realitných služieb.

Ponúkame profesionálne upratovacie služby. Naša spoločnosť poskytuje široké spektrum služieb v oblasti upratovania kancelárií, bytov, rodinných domov, bytových domov, obchodov, hotelov, reštaurácií, škôl, upratovanie po stavebných a renovačných prácach a ďalších priestorov, z čím súvisí aj tepovanie kobercov, sedacích súprav a matracov.

Záleží nám na Vašej spokojnosti, preto naši skúsení spolupracovníci poskytujú profesionálne a spoľahlivé upratovanie, flexibilný časový plán upratania, skúsený a odborný personál, použitie vysoko kvalitných čistiacich prostriedkov a moderného vybavenia.

Plán upratovania Vám umožní mať čistý domov alebo kanceláriu bez toho, aby ste sa museli obmedzovať časovo, alebo fyzicky.

Veci sa vďaka nám nebudú hromadiť a Vy nebudete musieť míňať veľa energie.

Precízne upratovanie  je pre nás samozrejmosťou. Ak hľadáte spoločnosť, na ktorej služby sa môžete 100 % spoľahnúť, obráťte sa na nás.

Ponúkame prispôsobiteľné balíky služieb pre Vaše konkrétne potreby a to nie len jednorázovo.

Ak počas týždňa nemáte dostatok voľného času na tieto aktivity, prispôsobte ho svojim požiadavkám. Vieme Vám zabezpečiť tiež pravidelné upratovanie na týždennej, či mesačnej báze.

Vyžiadajte si od nás obhliadku priestorov na upratovanie a my Vám zadarmo vypracujeme cenovú ponuku.

Budeme sa na Vás tešiť.

Upratovanie nehnuteľností na "kľúč"